dnes je 19.7.2024

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Odmeny a tresty vo vyučovacom procese

11.6.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:52:51

Kapitoly videa

Motivácia má vo vyučovacom procese svoje nenahraditeľné miesto. Odmeny a tresty už v minulosti tvorili a stále tvoria jej podstatnú časť. Videoseminár  hľadá odpovede na otázky (ne) nadčasovosti metódy odmien a trestov, ako aj na to, ktoré formy odmien a trestov sú efektívne, a ktorým by sa mal učiteľ vyhýbať. 

Mgr. Slavomír Gál

Prekladateľ, učiteľ angličtiny, konzultant, poradca a coach. Vyštudoval prekladateľstvo a tlmočníctvo v odbore: anglický a ukrajinský jazyk. Má dlhoročné skúsenosti s formálnym vzdelávaním v oblasti cudzích jazykov na rôznych úrovniach, od základnej až po vysokú školu. Dlhodobo pracuje v oblasti neformálneho vzdelávania, a to hlavne ako lektor v rámci rôznych vzdelávacích projektov. Od roku 2013 pôsobí ako školiteľ národných projektov pre IUVENTU- Slovenský inštitút mládeže. V roku 2014 spoluzakladal občianske združenie VIVA SK, ktoré sa venuje tvorbe a realizácii vzdelávacích aktivít a ochrane a tvorbe životného prostredia.

Profesne sa zaoberá vzdelávaním v oblasti environmentálnej výchovy. Momentálne pôsobí ako lektor anglického jazyka a analytik zákazníckých potrieb. Vo voľnom čase sa venuje prekladu poézie, hudbe, športu a svojim deťom.   

Prístup k tomuto dokumentu majú len predplatitelia modulu:
Vzdelávanie pre školy a školské zariadenia

alebo prihlásiť.

VÝHODY PREDPLATNÉHO

 • Viac než 1 600 dokumentov z legislatívy,
 • Online prístup do aktuálnej a denne aktualizovanej 
  databázy príspevkov. 
 • Právne predpisy v aktuálnom znení s vyznačenými
  zmenami
  .
 • Garancia aktuálnosti a správnosti.
 • On-line semináre a ich videozáznamy zadarmo.
 • Možnosť využívať bezplatný odpovedný servis.